Тәулік бойы eTV BreakingNewsShow : Дыбыс деңгейі түймесін басыңыз (бейне экранның төменгі сол жағында)
Қауымдастықтар жаңалықтары Соңғы жаңалықтар Үкімет жаңалықтары инвестициялар Кенияның соңғы жаңалықтары жаңалықтар Ресейдегі соңғы жаңалықтар Travel Wire жаңалықтары Кіру Қазақша Әр түрлі жаңалықтар

ЮНВТО-да Атқарушы кеңестің жаңа төрағасы болды: Құрметті. Наджиб Балала

Кенияның туризм министрі, құрметті азамат. Министр Наджиб Балала бүгін ЮНВТО атқарушы кеңесінің төрағасы болып сайланды.

Бұл сайлау жұма күні Ресейдің Санкт-Петербург қаласында өткен ЮНВТО Бас ассамблеясы кезінде өтті.

Осы маңызды сайлаудан кейін бірден Африка туризм кеңесінің төрағасы Катберт Нкубе құттықтап:Африка туризм кеңесі Кенияның министрі, құрметті Наджиб Балаланы ЮНВТО Атқарушы кеңесінің басшылығына сайлануымен құттықтайды.

Бұл ол үшін ғана емес, Африка үшін де, оның саяхат және туризм индустриясы үшін де маңызды жетістік. Бұл Африканың әлемдік туристік индустриядағы драйвер ретіндегі маңыздылығы мен байлығын көрсетеді.

Біз Кениямен тұрақты туризм арқылы біздің қоғамдастығымызды жақсартудың маңызды көшбасшысы ретінде жұмыс істеуге үміттіміз ».

Әлемдегі туризм жетекшілерінен құттықтаулар келіп жатыр.

Наджиб Балала 20 жылы 1967 қыркүйекте дүниеге келген. Ол Торонто университетінде және Гарвардта Джон Кеннеди атындағы мемлекеттік басқару мектебінде іскерлік әкімшілік және халықаралық қалалық менеджмент және көшбасшылық мамандықтарын оқыды.

Оның әсерлі мансабына мыналар кіреді:

  • Қоғамдық өмірге араласпас бұрын Наджиб Балала туризм саласында жеке секторда болды және соңында отбасылық шай / кофе бизнесімен айналысты.
  • Ол 1993-1996 жылдары суахили мәдени орталығының хатшысы болды.
  • Төрағасы - 1996–1999 жылдар аралығында жағалаудағы туристік қауымдастық.
  • Оның Момбаса мэрі ретіндегі қызметі 1998-1999 жж. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы крест жорығын басқарған Момбасаның экономикалық хабқа айналуына және Таун Холлдағы істердің күрт өзгеруіне куә болды.
  • 2000–2003 жж. Сауда-өнеркәсіп палатасының төрағасы (Момбаса тарауы).
  • 27 жылдың 2002 желтоқсанынан 15 жылдың 2007 желтоқсанына дейін: Мвита сайлау округі бойынша парламент депутаты
  • 7 жылғы 2003 қаңтар - 31 жылғы 2004 маусым: Гендер, спорт, мәдениет және әлеуметтік қызметтер министрі
  • 2003 жылғы қаңтар - маусым: Еңбек министрінің м.а.
  • 31 маусым - 21 жылғы 2005 қараша: Ұлттық мұра министрі
  • 27 жылдың 2007 желтоқсанынан 15 жылдың 2013 қаңтарына дейін: Мвита сайлау округі бойынша парламент депутаты
  • 11 жылғы 2011 қарашадан 2012 жылғы наурызға дейін: ЮНВТО Атқарушы кеңесінің төрағасы
  • 17 жылғы 2008 сәуірден 26 жылғы 2012 наурызға дейін: Туризм министрі
  • 15 жылғы 2013 мамырдан 2015 жылғы маусымға дейін: Тау-кен ісі жөніндегі министрлер кеңесінің хатшысы
  • Қазіргі уақытта 2015 жылдың маусым айынан бастап: министрлер кабинетінің туризм жөніндегі хатшысы

Атқарушы кеңестің міндеті - Ассамблеяның өзінің шешімдері мен ұсынымдарын орындау үшін Бас хатшымен келісе отырып, барлық қажетті шараларды қабылдау және ол туралы Ассамблеяға есеп беру.

Кеңес жылына кем дегенде екі рет жиналады.

Кеңес географиялық әділетті және әділетті бөлуге қол жеткізу үшін Ассамблея белгілеген Регламентке сәйкес, әрбір бес толық мүшеге бір мүше мөлшерінде Ассамблея сайлайтын толық мүшелерден тұрады.

Print Friendly, PDF және Email

Автор туралы

Юрген Т Штайнмет

Юрген Томас Штайнмет Германияда жасөспірім кезінен бастап туристік және туристік индустрияда үздіксіз жұмыс істейді (1977).
Ол құрды eTurboNews 1999 жылы ғаламдық туристік туризм индустриясы үшін алғашқы онлайн ақпараттық бюллетень ретінде.